SHIMANO HIDRAULICNA KOCNICA BR-MT200 ДЕСНА ЗАДНА

SHIMANO HIDRAULICNA KOCNICA BR-MT200 ДЕСНА ЗАДНА
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.190 ден
Количина: Додади во кошничка
ХИДРАУЛИЧНИ КОЧНИЦИ  ЗА КОЧЕЊЕ СО 3 ПРСТИ

ЦРЕВО: SM-BH59-JK-SS | 1700 mm | се крати
РАЧКА ЗА КОЧЕЊЕ: BR -MT200 | ДЕСНА ЗАДНА  3-finger lever
ПАКНОВИ: B01S Resin (included)
ДИСК: ПРЕПОРАКА НЕ ИДЕ ВО СЕТ: SM-RT10, SM-RT26
СЕТ: ХИДРАУЛИЧНА КОЧНИЦА , НАПУНЕТА СО МИНЕРЛАНО  МАСЛО
СОСТАВ НА ЕДНА КОЧНИЦА, 1 ШЕПА,ПАКОВИ И ЦРЕВО
,АТЕРИЈАЛ: РАЧКА МЕТАЛНА ФАРБАНА
ГЛАВНИОТ ЦИЛИНДАР, ПАПУЧА(ШЕПА) : aluminium (фарбана)
Pакнови: Resin

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO HIDRAULICNA KOCNICA BR-MT200 ДЕСНА ЗАДНА?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...