PLANETBIKE

Прикажи:
Подреди по:
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - ПАКНОВИ ЗА ДИСК ..
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - ПАКНОВИ ЗА ДИСК КОЧНИЦИ  AVID BB7,JUICY 3,5,7 ..
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - КОМПАТИБИЛНИ  СО SHIMANO DEORE И ОСТАНАТИ SHIMANO DISK SIST..
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - ПАКНОВИ ЗА ДИСК КОЧНИЦИ  SUNTOUR DB XCC-MC..
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - КОМПАТИБИЛНИ  СО  FORMULA  MEGA , ONE,.......
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - КОМПАТИБИЛНИ  СО AVID ELIXIR..
550 ден

  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ - КОМПАТИБИЛНИ  СО AVID BB5  I PROMAX..
550 ден

BOOSTER PLASMA PINK  20" -15%
Detski velosiped  za vozrast od 5 - 8 godini / visina na dete od 110 - 135 cm    G..
11.900 ден 10.115 ден

ПЛАСТИЧНИ ПЕДАЛИ FP..
290 ден

POLAR MIRAGE PRO 22  SHIMANO ALIVIO Нов
Планински велосипед ... MTB Performance .. Mirage Pro е најдобриот велосипед ..
39.900 ден

POLAR SONIC V-*BRAKE 26" 2022 Нов
 Slope Line.. Polar Sonic 26 е компактен и практичен, наменет за пониски во..
16.900 ден

8 SPEED  KASETA   12-32 12-14-16-18-21-24-28-32..
990 ден

Loading...
Loading...
Loading...