SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
ROTOR ZA DISK SM-RT54 160 MM CENTER LOCK..
1.100 ден

SHIMANO TOURNEY  заден менувач со МУТЕР компатибилен за 6 и 7 брзински задни запчаници..
750 ден

11-32 (11-12-14-16-18-21-24-28-32) 11-34 (11-13-15-17-20-23-26-30-34)..
1.590 ден

SHIMANO HB-M475 PREDNA GLAVINA 6 BOLT 32/36H..
1.090 ден

SHIMANO  PAKNOVI B01S KOM[ATIBILNI ZA POVEKE TIPOVI NA DISK KOCNICI SHIMANO   3..
650 ден

КОМПАТИБИЛНОСТ XTR BR-M9000 XTR BR-M9020 XTR BR-M987 XTR BR-M985 Deore XT BR-M785 SLX..
1.590 ден

SHIMANO    рево шалтери грип шифт   3 х7..
830 ден

НАМЕНА: MTB, Trekking ГРУПА НА ШИМАНО: TOURNEY МОДЕЛ: FC-TY301 ГРАДАЦИЈА : 48-38-..
1.690 ден

 7-/8-/9-speed compatible, long cage · Wide Link version for precise shifting  · 11-toot..
2.290 ден

ADAPTER ZA DISK SHIMANO ZADEN SM-M-R-160P/S..
450 ден

преден адаптер за диск  180мм постмоунт..
450 ден

 7-/8-/9-speed compatible, long cage · Wide Link version for precise shifting  · 11-toot..
3.690 ден

Loading...
Loading...
Loading...