Ресетирај
Цена
Брендови
Залиха

Предни Запчаници

SHIMANO FC M552 10SPEED DYNA SYS -21%
24-32-42..
8.900 ден 7.000 ден
ЗА 7-/8- БРЗИНИ   HG ЛАНЦИ · Звезди 42-32-22 запци (метални)· ·Курбла материјал  Ал..
2.490 ден
POGON SHIMANO FC-MT210-2, FOR REAR 9-BRZINA, 2-PCS FC, 175MM, 36-22T..
2.990 ден
Продукт име: Shimano Deore XT FC-M785 Crankset 2x10-speed - black Произв..
13.100 ден
SHIMANO ПРЕНОС FC-TY301  6/7/8(48X38X28..
1.690 ден
Број на забци: 42-34-24 Должина на курбла: 170mm Материјал: Челик, ПВЦ..
890 ден
Loading...
Loading...
Loading...