Ресетирај
Цена
Брендови
Димензија на Тркало
Залиха

Booster

Рам: Челичен Вилушка: Челична/ Фиксна Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ Кочница предна: В-Бр..
7.500 ден
Detski velosiped  za vozrast od 5 - 8 godini / visina na dete od 110 - 135 cm    G..
8.500 ден
IDEALEN ZA DECA SO VOZRAST OD  9 DO 13 GODINI GOLEMINA NA TRKALA / Broj NA  brzin..
9.900 ден
IDEALEN ZA DECA  SO VOZRAST OD  9 DO 13 GODINI GOLEMINA NA TRKALA / Broj NA  brzini:..
9.900 ден
BOOSTER VIVA 28" контра кочење Големина на тркала: 28" Рам:..
12.900 ден
BOOSTER VIVA 28" контра кочење Големина на тркала: 28" Рам:..
12.900 ден
Loading...
Loading...
Loading...