SHIMANO SHALTERI XT SL M780

-35% SHIMANO SHALTERI XT SL M780
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
6.650 ден 4.323 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO SL-M780 XT 3X10

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SHALTERI XT SL M780?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...