Кол за седло 31.6 350мм должина

Нов Кол за седло  31.6    350мм  должина
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
  • МОДЕЛ: SP-105
  • МАТЕРИЈАЛ: aluminium
  • ПРЕЧНИК: 31.6mm
  • ДОЛЖИНА: 350mm
  • БОЈА: mat black

Ве интересира нешто повеќе за Кол за седло 31.6 350мм должина?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...