Кол за седло 27,2 400мм должина

Нов Кол за седло  27,2    400мм  должина
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
  • МОДЕЛ: SP-105
  • МАТЕРИЈАЛ: aluminium
  • ПРЕЧНИК: 27,2mm
  • ДОЛЖИНА: 400mm
  • БОЈА: mat black

Ве интересира нешто повеќе за Кол за седло 27,2 400мм должина?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...