SHIMANO KOČNICA BL-MT401(R) BR-MT400(R)

SHIMANO KOČNICA  BL-MT401(R) BR-MT400(R)
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.790 ден
Количина: Додади во кошничка
KOČNICA SHIMANO BL-MT401(R) BR-MT400(R)  HIDRAULICNA DESNA RACKA    ZADNA KOCNICA

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO KOČNICA BL-MT401(R) BR-MT400(R)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...