SHIMANO FC-MT210-2 175MM, 36-22T

SHIMANO FC-MT210-2   175MM, 36-22T
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.990 ден
Количина: Додади во кошничка
POGON SHIMANO FC-MT210-2, FOR REAR 9-BRZINA, 2-PCS FC, 175MM, 36-22T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-MT210-2 175MM, 36-22T?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...