SHIMANO ШАЛТЕРИ SL TZ 500 3X6 FRICTION

SHIMANO  ШАЛТЕРИ  SL TZ 500  3X6  FRICTION
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO  ШАЛТЕРИ  SL TZ 500  3X6  FRICTION

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ШАЛТЕРИ SL TZ 500 3X6 FRICTION?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...