SHIMANO ЗАД. МЕНУВАЧ RD-TY300

SHIMANO  ЗАД. МЕНУВАЧ RD-TY300
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO  ЗАД. МЕНУВАЧ RD-TY300 ZA  6 I 7 BRZINI +AD8

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ЗАД. МЕНУВАЧ RD-TY300?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...