POLAR SONIC 26" disc

POLAR SONIC 26" disc
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
16.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
 • POLAR SONIC 26
 • големина на тркала број на брзини: 26" / 18
 • РАМКА : HI-TEN ČELIK
 • ВИЛУШКА: АМОРТИЗЕР 26"
 • ГРАНИТУРА : 1-1/8" НАВОЈ
 • СТЕМ : ČELIK 25.4/80mm
 • ВОЛАН: ČELIK 620mm 15mm rise
 • ГРИПОВИ: TPR 85mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ČELIK 28.6x300mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНА: BERETTA 26" ALU ДИСК DUPLI ZID 36H
 • ГЛАВИНИ: ČELIK 36H ДИСК СО ПАТЕНТ
 • РАЧКИ ЗА КОЧЕЊЕ: ALU-PVC
 • КОЧНИЦИ: V-BRAKE ALU
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: POWER
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO RD-TY21 GS
 • ШАЛТЕРИ: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
 • ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 • ЛАНЕЦ:  INDEX
 • СРЕДНА ОСОВИНА :ВО  5 ДЕЛОВИ
 • ПРЕДЕН ЗАПЧАНИК: ČELIK 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ПОДПИРАЧ: ČELIK
 • ГУМИ: PONELY 26x2,1

BIKE CENTER  го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SONIC 26" disc?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...