MACCINA AVENUE 26" KONTRA

-15% MACCINA AVENUE  26" KONTRA
Бренд: MACCINA
Достапност: На залиха
16.900 ден 14.365 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

Големина на тркала :26"
Рам:HI TEN Челик

Вилушка:HI-TEN Челик фиксна 26"
Хедсет:Челик 1" навој
Луле:PROMAX, Челик 90/22,2
Волан:ZOOM, Челик NR 14 610mm
Грипови:HERMANS
Кол за седло:Челик 25,4x250mm
Седло:GRAND STAR
Обрачи:BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
Предна главина:Челик 36H
Задна главина:Челик контра 36H
Рачки за кочници:PROMAX PVC-ALU /
Лева
Кочница:PROMAX V-ALU /
Задна кочница  КОНТРА (чешка)

Заден забчаник:20 T
Ланец:KMC Z-410
Средна осовина:Челик
Пренос:Челик 40 T 165mm
Педали:ПВЦ
Подпирач:Челик
ГумиKENDA 26x1.75

Ве интересира нешто повеќе за MACCINA AVENUE 26" KONTRA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...