MERIDA BIG.NINE 200 Blue white

-31% MERIDA  BIG.NINE 200 Blue white
Бренд: MERIDA
Достапност: На залиха
67.999 ден 46.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
Сина/Бела боја
10 брзини
Алуминиумски рам ГОЛЕМИНА L 29"x18.5"
Предна и Задна кочница ХИДРАУЛИЧНИ ДИСК КОЧНИЦИ СО МИНЕРАЛНО МАСЛО Shimano MT-200 2 piston
Преден и заден ротор Shimano RT10 180 mm + Shimano RT10 160 mm
Надворешни гуми Maxxis Ikon 29x2.2" wire
Внатрешна гума 29x2.2 A.V
Предна вилушка со амортизер Suntour XCR32 LOR Air 100 STR Lockout 46mm fork offset
Заден менувач Shimano Deore M5120 Shadow+
Предна ѕвезда: Shimano Deore M5100 32 ATC
Задна Ѕвезда Shimano Deore M4100 11-46 ATC 10 GER
Задни Шифтери Shimano Deore M4100
Средна осовина Shimano UN100 BSA
KMC X10 ланец
Педали VP VPE-891
Грипови MERIDA EC
Рачки MERIDA EXPERT CC MAT aluminium 720 WHB 10 RHB
Стем MERIDA COMP CC MAT aluminium 31.8 DSH 6 ASD
Главина за рачки MERIDA M2345
Предно тркало осовина Shimano TX505 100x9 WHF 32 SPH Centerlock
Задно тркало осовина Shimano TX505 135x9 WHR 32 SPH Centerlock
Ергономско седиште MERIDA COMP CC со Quick release
Бандажи MERIDA COMP CC 20 IWR MAT aluminium
Ѕвонче YWS-Alloy
MERIDA CODE 6110881214

Ве интересира нешто повеќе за MERIDA BIG.NINE 200 Blue white?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...