MERIDA BIG.NINE 100-3X ANTHRACIT

-34% MERIDA  BIG.NINE 100-3X   ANTHRACIT
Бренд: MERIDA
Достапност: На залиха
61.999 ден 40.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:
Количина: Додади во кошничка
    Тип: MTB Велосипед
    Боја: Антрацит
    Брзини: 27
    Рам: Алуминиумски, г
Kочници:
    Предна и Задна кочница: Хидраулични диск кочници со минерално масло Shimano MT-200 2 piston
    Ротори: Shimano RT10 180 mm (преден) и Shimano RT10 160 mm (заден)
Гуми:
    Надворешни гуми: Maxxis Ikon 29x2.2" wire
    Внатрешна гума: 29x2.2 A.V
Предна вилушка:
    Модел: Suntour XCR32 LOR Air 100 STR Lockout
    Offset: 46mm
Менувачи:
    Заден менувач: Shimano Alivio Shadow
    Преден менувач: Shimano M2000
Ѕвезди:
    Предна ѕвезда: Shimano MT101 40-30-22 ATC
    Задна ѕвезда: Shimano HG200 11-36 ATC 9 GER
Шифтери:
    Предни и Задни Шифтери: Shimano Altus
Осовина:
    Средна осовина: Shimano UN100 BSA
Ланец:
    Модел: KMC М99
Педали:
    Модел: VP VPE-891
Грипови и рачки:
    Грипови: MERIDA EC
    Рачки: MERIDA EXPERT CC MAT aluminium 720 WHB 10 RHB
    Стем: MERIDA COMP CC MAT aluminium 31.8 DSH 6 ASD
Главина за рачки:
    Модел: MERIDA M2345
Тркала:
    Предно тркало осовина: Shimano TX505 100x9 WHF 32 SPH Centerlock
    Задно тркало осовина: Shimano TX505 135x9 WHR 32 SPH Centerlock
Седиште:
    Модел: MERIDA COMP CC со Quick release
Бандажи:
    Модел: MERIDA COMP CC 20 IWR MAT aluminium
Додатоци:
    Ѕвонче: YWS-Alloy
Код на производ: MERIDA CODE 6110881269

Ве интересира нешто повеќе за MERIDA BIG.NINE 100-3X ANTHRACIT?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...