ПУМПА GIYO ножна GF-43PE Жолта со манометар

Нов ПУМПА GIYO ножна GF-43PE Жолта  со манометар
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
1.690 ден
Количина: Додади во кошничка
Подната пумпа Giyo GF-43PE е
 суштински додаток што секој велосипедист
треба да го има во својот дом.
 Има многу стабилна основа и целосно ергономска рачка
 во форма на Т,
која гарантира многу лесно Пумпање. Благодарение на манометарот
и неговата функционална употреба, ќе можете да ги напумпате
вашите велосипедски гуми со целосна леснотија и прецизност.
Не грижете се за типот на вентилот, бидејќи оваа подна пумпа
 е компатибилна со вентилите Presta и Schrader.

Дополнително, оваа прекрасна пумпа може да ги напумпа гумите до 120 psi.
  • Model: Giyo GF-43E
  • Подна ножна пумпа
  • Материјал: PVC
  • Поврзување: Reversible PV / FV / (Presta Valve / French Valve) & AV / SV (Auto Valve / Schrader Valve)
  • Притисок: 120 psi (8.5 bar)
  • Висина: 61 cm

 

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO ножна GF-43PE Жолта со манометар?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...