IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 16" PINK

-15% IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 16"  PINK
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
13.900 ден 11.815 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 
РАМ Junior, AL6061-T4/T6 алуминиум
ГОЛЕМИНА 16"/21cm
ВИЉУШКА Rigid, HiTen
ПРЕНОС ПРЕДЕН,  16"/32T
ЗАДЕН ЗАПЧАНИК 18T
ЛАНЕЦ KMC
ФЕЛНИ АЛУМИНИУМСКИ 16"
ГУМИ 16"x1.75
КОЧНИЦИ(18"-16"-14") V-brakes
ПОМОШНИ ТРКАЛА МЕТАЛНИ СО ГУМЕНИ ТРКАЛА
ВОЛАН Riser bar, 18"-16"/52cm
СТЕМ 30mm extension, 15cm quill
КОЛ ЗА СЕДЛО 18"-16" 27,2*250 mm  | 14"-12"  27,2*200 mm
СЕДЛО Boys/Girls Comfort, with protection
 
BIKE CENTER  го задржува правото на промена на цена и спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 16" PINK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...