POLAR MIRAGE COMP 29" Mechanical Disc

-30% POLAR MIRAGE COMP 29" Mechanical Disc
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
31.900 ден 22.330 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
 
 
 
 
 
 
 
• МОДЕЛ: Polar Mirage Comp MECHANICAL DISC
• ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 29"
• БРОЈ НА БРЗИНИ: 3x7 21sp
• РАМ: Aluminijum 6061
• ВИЉУШКА: Zoom Amortizer 29" Disk so LOCK OUT
• ГАРНИТУРА: 1-1/8" A-Head Polu Integrisan
• СТЕМ: Alu A-Head OS 31.8mm
• ВОЛАН: Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise
• ГРИПОВИ: TPR 130mm
• КОЛ ЗА СЕДЛО: Alu 30.4x350mm
• СЕДИШТЕ: P:Lab MTB
• ФЕЛНИ: Beretta 29" Alu Dupli Zid 36H
• ПРЕДНА ГЛАВИНА: Disk 36H Sa Ekscentrom
• ЗАДАН ГЛКАВИНА: Alu Disk 36H Sa Ekscentrom
• РАЧКИ ЗА КОЧЕЊЕ: Shimano STI ST-EF41-3x7 EZ-Fire Plus
• КОЧНИЦИ: Radius Disk Mehanički
• ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: Shimano FD-TY500
• ЗАДЕН МЕНУВАЧ: Shimano RD-TY500 TOURNEY
• ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: Shimano MF-TZ500-7 14-28
• ЛАНЕЦ: KMC Z-7
• СРЕДНА ОСОВИНА: patrona KenliI
• ПРЕНОС: Čelik 42x34x24T 170mm
• ПЕДАЛИ: MTB  PVC
• ГУМИ: MITAS 29x2.10
• ТЕЖИНА: 16.00 kg (L)
 
BIKE CENTER го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE COMP 29" Mechanical Disc?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...