POLAR ALASKA 26" alu 6061

-25% POLAR ALASKA 26" alu 6061
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
26.900 ден 20.175 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
 • МОДЕЛl: Polar Alaska 26 ALU 6061
 • ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 26"
 • БРОЈ НА БРЗИНИ: 3x7
 • РАМ: Aluminijum 6061 / Butted / Hydroformed
 • СУСПЕНЗИЈА: Zoom Amortizer 26" Disk
 • ГАРНИТУРА: 1-1/8" A-Head Polu Integrisan
 • СТЕМ: Alu A-Head 80mm OS 31.8mm
 • ВОЛАН: Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • ГРИПОВИ: TPR 90mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: Alu 27.2x300mm
 • СЕДЛО: P:Lab MTB
 • ФЕЛНИ: Beretta 26" Disc Alu Dupli Zid 36H
 • ПРЕДНА ГЛАВИНА: Disk 36H Sa Ekscentrom
 • ЗАДНА ГЛАВИНА: Alu Disk 36H Sa Ekscentrom
 • РАЧКА ЗА КОЧЕЊЕ: Alu-PVC
 • КОЧЧНИЦИ: Radius Disk MehaničkI
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: Shimano FD-TZ510
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: Shimano RD-TY21 GS
 • РАЧКИ  ЗА МЕНУВАЊЕ ШАЛТЕРИ: Shimano SL-RS36-3x7 Revo Shifter
 • ЗАДЕН ЗАПАЧАНИК: Shimano MF-TZ500 14-28T
 • ЛАНЕЦ: KMC Z-7
 • СРЕДНА ОСОВИНА: Thun Patrona
 • ПРЕНОС: Čelik 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ПОДПИРАЧ: Alu Podesiva
 • ГУМИ: 26x1.95
 • ТЕЖИНА: 14,50 kg
 • BIKE CENTER  го задржува правото за промена на цена и спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ALASKA 26" alu 6061?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...