SHIMANO предна главина HB-TX506 6 bolt 32H

SHIMANO  предна главина  HB-TX506 6 bolt  32H
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO  предна главина  HB-TX506 6 bolt  32H

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO предна главина HB-TX506 6 bolt 32H?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...