SHIMANO ЗАДЕН МЕНУВАЧ RD-M5120 DEORE 10/11

SHIMANO ЗАДЕН МЕНУВАЧ  RD-M5120 DEORE  10/11
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.390 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ЗАДЕН МЕНУВАЧ RD-M5120 DEORE 10/11?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...