SHIMANO СР. ОСОВИНА PRESSING BB-RS500

SHIMANO  СР. ОСОВИНА  PRESSING  BB-RS500
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO TIAGRA - Bottom Bracket - Threaded - HOLLOWTECH II - 68/70 mm

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO СР. ОСОВИНА PRESSING BB-RS500?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...