SHIMANO ЗАПЧАНИК КАСЕТА SLX CS-M-7000 11-46

SHIMANO ЗАПЧАНИК  КАСЕТА  SLX CS-M-7000 11-46
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
6.490 ден
Количина: Додади во кошничка
11-13-15-17-19-21-24-28-32-37**-46**T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ЗАПЧАНИК КАСЕТА SLX CS-M-7000 11-46?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...