SHIMANO ШАЛТЕРИ SL-M3100 L&R 3X9 И 2X9

SHIMANO ШАЛТЕРИ  SL-M3100 L&R   3X9 И    2X9
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.890 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO ШАЛТЕРИ  ALIVIO  3X9   SL-M3100   2890 DEN

SHIMANO ШАЛТЕРИ  ALIVIO  2X9   SL-M3100   2890  DEN

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ШАЛТЕРИ SL-M3100 L&R 3X9 И 2X9?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...