SHIMANO ШАЛТЕР ДЕСЕН SL-M7100-R 12SP

SHIMANO  ШАЛТЕР ДЕСЕН   SL-M7100-R 12SP
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.290 ден
Количина: Додади во кошничка
ДЕСЕН ШАЛТЕР    sl m7100R

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ШАЛТЕР ДЕСЕН SL-M7100-R 12SP?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...