SHIMANO ST-EF500 3X8

SHIMANO ST-EF500 3X8
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.590 ден
Количина: Додади во кошничка
Шалтери Шимано   ST EF  500 3X8    24  брзини

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ST-EF500 3X8?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...