Компресиони чорапи ФОРС БЛУ

Компресиони чорапи ФОРС  БЛУ
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
Компресивни чорапи од Force.
Зелена со црни карирани детали.
Специфични чорапи за десно и лево.
Високи чорапи што одат до колена.
Прогресивно подебел материјал кон колената.
Може да се користи за сите видови спорт.
Направено од 80% полиамид, 12% полипропилен и 8% еластан.

Ве интересира нешто повеќе за Компресиони чорапи ФОРС БЛУ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...