POLAR GRAZIA 26" контра

-15% POLAR GRAZIA  26"  контра
Достапност: На залиха
18.900 ден 16.065 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Големина на тркала:  26"
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 26"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: PROMAX, Челик 80/22,2
Волан: ZOOM, Челик TR-2/EN-C 600mm
Грипови: HERMANS
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: GRAND STAR
Обрачи: BERETTA 26" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: MTB PVC-ALU Лева
Кочници: SACON ALU В-Брејк
Ланец: KMC Z-410
Средна осовина: Челик 1" Навој
Погон: Челик 40T 165mm
Пренос: PVC
Подпирач: Челик
Гуми:
PONELY 26x1.75
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник

Ве интересира нешто повеќе за POLAR GRAZIA 26" контра?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...