POLAR MIRAGE COMP 29" 23

-30% POLAR MIRAGE COMP 29" 23
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
33.900 ден 23.730 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:
Количина: Додади во кошничка
 • Model: Polar Mirage Comp
 • Golemina na trkala: 29"
 • Број на брзини: 3x8  24SP.
 • Рам: Aluminijum 6061 / Butted / Hydroformed / Unutrašnje rutiranje kablova
 • Суспензија вилјушка: Zoom Amortizer CH-565 29" LOCK OUT
 • Гарнитура: 1-1/8" A-Head Polu Integris
 • Стем: Alu A-Head OS 31.8mm
 • Волан: Alu 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • Грипови: TPR 130mm
 • Кол за седло: Alu 30.4x350mm
 • Седло: P:Lab MTB
 • Фелни: Beretta 29" Disc Alu Dupli Zid 32H
 • Предна главина: Alu Disk So  PATENT 32H
 • Задна главина: Shimano FH-TX5058 32H
 • Кочници: LOGAN M500 Disk Hidrо
 • Шалтери: L-Twoo SL-V4008 3x8
 • Преден менувач: L-Twoo FD-V5008L
 • Заден менувач: Shimano RD-TX800
 • касета: Shimano CS-HG200-8 12-32T
 • Ланец: KMC Z8.1
 • Пренос: Alu 42x34x24T 170mm
 • Педали: ПВЦ
 • Гуми KENDA 29x2.10
 • Тежина: 15.60 kg (M)
 • BIKE  CENTER  го задржува правото за промена на спецификација  без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE COMP 29" 23?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...