MACCINA CARAVELLE GREEN ( Kontra)

-15% MACCINA CARAVELLE GREEN ( Kontra)
Бренд: MACCINA
Достапност: На залиха
16.900 ден 14.365 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
BOOSTER CARAVELLE 28" контра кочење
Големина на тркала: 28"
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: АЛУ, Челик 80/22,2
Волан: Челик 620mm
Грипови:
HERMANS ERGO
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: VADER
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: PVC Лева
Кочници: В-Брејк PVC
Ланец: P410 1/2"-1/8"
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 38T 170mm
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY 700X38C
Додатна опрема:


БИКЕ  ЦЕНТЕР 
Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник


Го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за MACCINA CARAVELLE GREEN ( Kontra)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...