POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO

-15% POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
21.900 ден 18.615 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR GRAZZIA 6S 28"
Големина на тркала/Број на брзини: 28"/ 6
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: АЛУ, Челик 80/22,2
Волан: Челик 620mm
Грипови: TPR 130/120mm
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: P:LAB CITY LADY
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: PVC-ALU
Кочници: ALU В-Брејк
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21-B GS
Шалтер: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
Заден забчаник: 6 брзини 14-28T INDEX
Ланец: KMC Z-6
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 40T 170mm
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY 700х38С
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник

Ве интересира нешто повеќе за POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...