POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO white 2022

-25% POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO white 2022
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
21.900 ден 16.425 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR GRAZIA 6S 28" 2022
Големина на тркала/Број на брзини: 28"/ 6
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: АЛУ, Челик 80/22,2
Волан: Челик 620mm
Грипови: TPR 130/120mm
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: P:LAB CITY LADY
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: PVC-ALU
Кочници: ALU В-Брејк
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21-B GS
Шалтер: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
Заден забчаник: 6 брзини 14-28T SHIMANO
Ланец: KMC Z-6
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 40T 170mm
Подпирач: Челик
Гуми: MITAS 700х38С
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник
Големина на тркала/Број на брзини: 28"/ 6
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: АЛУ, Челик 80/22,2
Волан: Челик 620mm
Грипови: TPR 130/120mm
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: P:LAB CITY LADY
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: PVC-ALU
Кочници: ALU В-Брејк
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21-B GS
Шалтер: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
Заден забчаник: 6 брзини 14-28T INDEX
Ланец: KMC Z-6
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 40T 170mm
Подпирач: Челик
Гуми:  MITAS  700х38С
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник
 
BIKE  CENTER  го задржува правото за промена на спецификација  без предходна најава
 

Ве интересира нешто повеќе за POLAR GRAZIA 28" 6SPEED SHIMANO white 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...