SHIMANO PAKNOVI B01S

SHIMANO  PAKNOVI B01S
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
650 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO  PAKNOVI B01S

KOM[ATIBILNI ZA POVEKE TIPOVI NA DISK KOCNICI

SHIMANO   355.395.445.

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO PAKNOVI B01S?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...