SHIMANO SHIFTER SL-RS 35/7 21SP

SHIMANO  SHIFTER  SL-RS 35/7  21SP
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
830 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO    рево шалтери грип шифт   3 х7

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SHIFTER SL-RS 35/7 21SP?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...