SHIMANO RD TX55D

SHIMANO   RD TX55D
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO TOURNEY  заден менувач со МУТЕР

компатибилен за 6 и 7 брзински задни запчаници

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO RD TX55D?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...