SHIMANO CS-HG200 9 speed

SHIMANO  CS-HG200  9 speed
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.490 ден
Количина: Додади во кошничка
 11-13-15-17-20-23-26-30-34T
11-13-15-17-20-23-26-30-36T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG200 9 speed ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...