SHIMANO HB-M475 32/36H PREDNA GLAVINA

SHIMANO  HB-M475 32/36H PREDNA GLAVINA
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.690 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO HB-M475 PREDNA GLAVINA 6 BOLT 32/36H

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO HB-M475 32/36H PREDNA GLAVINA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...