SHIMANO COVER HOODS ST-R8000

SHIMANO  COVER  HOODS  ST-R8000
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
КОМПАТИБИЛНИ ЗА
Shimano Ultegra ST-R8000
105 ST-R7000 2x11-speed ST

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO COVER HOODS ST-R8000?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...