SHIMANO COVER HOODS ST-6800

SHIMANO  COVER  HOODS  ST-6800
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
КОМПАТИБИЛНИ ЗА ШАЛТЕРИ

- Ultegra ST-6800
- 105 ST-5800
- Tiagra ST-4700
- Tiagra ST-4703

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO COVER HOODS ST-6800?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...