SHIMANO ДЕСЕН ШАЛТЕР SLX SL-M7000-R, ДЕСЕН 11 БРЗИНИ

SHIMANO  ДЕСЕН  ШАЛТЕР  SLX SL-M7000-R, ДЕСЕН 11 БРЗИНИ
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.290 ден
Количина: Додади во кошничка
ДЕСЕН  ШАЛТЕР ЗАДЕН SLX  SHIMANO  11 SPEED  SLX SL-M7000-R

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ДЕСЕН ШАЛТЕР SLX SL-M7000-R, ДЕСЕН 11 БРЗИНИ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...