SHIMANO PAKNOVI J02a ICE TECHNOLOGIES RESIN

SHIMANO  PAKNOVI J02a ICE TECHNOLOGIES RESIN
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.590 ден
Количина: Додади во кошничка
  • КОМПАТИБИЛНОСТ
  • XTR BR-M9000
  • XTR BR-M9020
  • XTR BR-M987
  • XTR BR-M985
  • Deore XT BR-M785
  • SLX BR-M675
  • Deore BR-M615
  • BR-RS785

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO PAKNOVI J02a ICE TECHNOLOGIES RESIN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...