KMC MISSING LINK SRAM/SHIMANO 9

KMC MISSING LINK SRAM/SHIMANO 9
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
350 ден
Количина: Додади во кошничка
ЛИНК ЗА СПОЈУВАЊЕ НА ЛАНЕЦ  СРАМ ШИМАНО 9 БРЗИНИ

Ве интересира нешто повеќе за KMC MISSING LINK SRAM/SHIMANO 9?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...