KMC MISSING LINK SHIMANO 7/8

KMC MISSING LINK SHIMANO 7/8
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
250 ден
Количина: Додади во кошничка
ЛИНК ЗА СПОЈУВАЊЕ НА ЛАНЕЦ СИТЕ ШИМАНО ЛАНЦИ ЗА 7 ИЛИ 8 БРЗИНСКИ ЗАПЧАНИК

Ве интересира нешто повеќе за KMC MISSING LINK SHIMANO 7/8?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...