ЛАНЕЦ KMC Z410

ЛАНЕЦ KMC Z410
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
250 ден
Количина: Додади во кошничка
ЛАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕД СО ЕДНА БРЗИНА(SINGLE SPEED)

Ве интересира нешто повеќе за ЛАНЕЦ KMC Z410?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...