Zefal

Прикажи:
Подреди по:
Благодарение на големиот капацитет 750мл. ZEFAL ARCTICA термо шише за вода  ја задржува опти..
790 ден

Бои : црна , црвена, сина, жолта , портокалова, бела , сребрена Материјал: технополимер светло / Ал..
250 ден

Material: Low-density polyethylene Height: 234 mm Colors: White (ref. 1603A) / Black (ref. 1..
250 ден

Material : Plastic Thermal : No Volume : 800 ml ..
350 ден

Material: Polypropylene Height: 235 mm Colors: Black (1531A) / Blue (1531B) / Green (1531C) / ..
300 ден

Loading...
Loading...
Loading...