SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
SHIMANO TOURNEY  заден менувач со ушка компатибилен за 6 и 7 брзински задни запчаници..
750 ден

..
200 ден

SHIMANO SHALTERI XT SL M780 -35%
SHIMANO SL-M780 XT 3X10 ..
6.650 ден 4.323 ден

SHALTERI SHIMANO ALTUS 3X9..
2.390 ден

ШАЛТЕРИ  ШИМАНО  3Х7..
830 ден

SHIMANO SM-RT26 РОТОР 180 ММ..
990 ден

SHIMANO SM-RT56 160ММ SHIMANO SM-RT56 180ММ..
1.290 ден

SPD PEDALI M530 TEZINA:455GR IDEALNI ZA XC TRAIL VOZENJE..
3.890 ден

Model: SM-SH11 Sutable for SPD-SL Pedals Freedom of movement: 6° ..
1.590 ден

SHIMANO SALTERI 3X7..
2.290 ден

Шалтери Шимано   ST EF  500 3X8    24  брзини..
2.590 ден

SHALTERI SHIMANO  3X8 BRZINI..
1.990 ден

Loading...
Loading...
Loading...