SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
ШИМАНО ГЛАВИНА ЗАДНА  32 И 36 ДУПКИ ОПЦИЈА  ЗА   8/9 БРЗИНСКА КАСЕТА ТЕЖИНА :&n..
2.390 ден

ХИДРАУЛИЧНИ КОЧНИЦИ  ЗА КОЧЕЊЕ СО 3 ПРСТИ ЦРЕВО: SM-BH59-JK-SS | 1000 mm | се крати РАЧКА З..
2.190 ден

ХИДРАУЛИЧНИ КОЧНИЦИ  ЗА КОЧЕЊЕ СО 3 ПРСТИ ЦРЕВО: SM-BH59-JK-SS | 1000 mm | се крати РАЧКА З..
2.190 ден

ХИДРАУЛИЧНИ КОЧНИЦИ  ЗА КОЧЕЊЕ СО 3 ПРСТИ ЦРЕВО: SM-BH59-JK-SS | 1700 mm | се крати РАЧКА З..
2.190 ден

SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI  BL-M506 / BR-M447     2Pistons..
5.600 ден

КАСЕТА  ШИМАНО  CS-HG200-7SPEED  12-14-16-18-21-26-32..
990 ден

KOČNICA SHIMANO BL-MT401(R) BR-MT400(R)  HIDRAULICNA DESNA RACKA    ZADNA KOCNIC..
3.790 ден

Shimano XT CN-HG601 11 Speed DYNASYS QUICKLINK ПРЕПОРАЧАНИ ГРУПИ  105 5800, SLX M7000-11, ST..
2.490 ден

..
1.800 ден

ЗАДЕН ЗАПЧАНИК НА НАВОЈ  СО 6 БРЗИНИ..
790 ден

ЗАДЕН ЗАПЧАНИК НА НАВОЈ  СО 7 БРЗИНИ..
790 ден

 ПЕДАЛИ СО ПИНОВИ   ШИМАНО..
5.590 ден

Loading...
Loading...
Loading...