SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
FEATURES Features Wide link design increases durability and precise shift..
1.890 ден

средна сосовина ШИМАНО  BBUN100   122   и 123 мм..
590 ден

BB-UN 26 110 BB-UN 26  117.5..
790 ден

LANEC ZA  9FAZ..
1.600 ден

LANEC deore xt 93 9 SPEED..
1.800 ден

11-36..
3.290 ден

SHIMANO FC M552 10SPEED DYNA SYS -21%
24-32-42..
8.900 ден 7.000 ден

POGON SHIMANO FC-MT210-2, FOR REAR 9-BRZINA, 2-PCS FC, 175MM, 36-22T..
2.790 ден

SHIMANO DEORE FD-M610/615 34.9  TOP SWING..
1.510 ден

ПРЕДЕН МЕНУВАЧ  ШИМАНО ФДТХ50  ДУАЛ ПУЛ  ..
550 ден

За сите 6 и 7 брзински касети  и одговара скоро на сите рамки..
550 ден

..
1.190 ден

Loading...
Loading...
Loading...