SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
КОМПАТИБИЛНИ СО  СИСТЕМИ Deore XT BR-M8020 Saint BR-M820, BR-M810 ZEE BR-M640 BR-MT52..
1.590 ден

SHIMANO  ЗАД. МЕНУВАЧ RD-TY300 ZA  6 I 7 BRZINI +AD8..
890 ден

SHIMANO  ЗАДЕН МЕНУВАЧ RD-M2000 ALTYS   9BRZ...
2.090 ден

SHIMANO  ЗАДЕН МЕНУВАЧ RD-M310 ALTYS  7/8BRZ...
1.690 ден

SHIMANO  задна главина  FH-MT200-B 32h boost..
1.390 ден

SHIMANO  ЛАНЕЦ  CN-HG601-11spped   116  links  road/mtb/e bike  компат..
2.490 ден

SHIMANO  ЛАНЕЦ  CN-HG93   -9 sp. 116 link..
1.690 ден

SHIMANO  ЛАНЕЦ  CN-M6100 HG 12SP..
1.990 ден

..
3.290 ден

SHIMANO  предна главина  HB-M3050  32H   center lock..
1.290 ден

SHIMANO  предна главина  HB-MT200  32H 36H center lock..
890 ден

SHIMANO  предна главина  HB-TX500  36H..
1.090 ден

Loading...
Loading...
Loading...